کلمه مورد نظر را تایپ کنید

1- شركت مهندسی فن آوری شيمی جهانی با برخورداری از وجود كارشناسان و متخصصين مجرب در ابتدا ضمن حفظ كليه موازين بين المللی شركت مادر (World Chem. ) تمامی توانايی های آنرا در زمينه توليد محصولات و ارائه خدمات و آموزش براي اكثر صنايع بزرگ داخلی از قبيل پالايشگاههای نفت و گاز ،پتروشيمی، صنايع مس ،‌فولاد و ماشين سازی و .... به نحو احسن در داخل كشور اجرا و عرضه می نمود.


2- اين شرکت بعد از چندين سال پيگيری و تلاش توانسته است با مهيا کردن امکانات نسبت به توليد مواد بازدارنده رسوب و خوردگی در سیستمهای خنک کننده (cooling) ، ديگ های بخار (Boiler) و سیستمهای RO و مدار بسته با کيفيت و فرمولاسيون اصلی در داخل ايران اقدام نمايد و اين امکان را برای مشتری فراهم نموده است تا مدت زمان بين سفارش خريد تا تحويل مواد را به کمتر از سه هفته کاهش دهد. کليه توليدات اين شرکت با استفاده از تکنولوژی و فرمولاسيون روز امريکا و اروپا و با استفاده از مرغوبترين مواد اوليه و پليمرهای بخصوص و منحصر بفرد توليد می شود و دراختيارمشتريان قرار می گيرد.


3– خدمات (Customer Services ) مهندسين ناظر اين شركت با انجام آزمايشهای منظم و مشاركت در نگهداری و كنترل كيفی سيستمهای مربوطه و با توجه به درخواست متقاضی با ارائه گزارشهای هفتگی، واحد مصرف كننده را در كنترل هر چه بهتر سيستمهای فوق ياری می نمايند .


4 – آموزش (Training)


الف ) آموزش سمعی و بصری كادر فنی جهت بهینه نگهداشتن سیستم مورد استفاده


ب ) برگزاری سمينارهای فنی و تخصصی


پ ) ارائه آخرين اطلاعات


ت ) دعوت از مديران ، مسئولين و مهندسين فنی جهت شركت در سمينارهای بين المللی شركت World Chem در خارج از كشور .


لازم به ذکر است شرکت ساليانه میلیون ها دلار در سطح جهان هزينه تحقيقات و نوآوری نموده و تا بحال 8 نوع از فرمولهای اين شرکت بصورت پتنت در جهان به ثبت رسيده است که اين امر می تواند سندی برادعای کيفی اين شرکت باشد. اميد است تلاش مديران اين واحد در جهت خودکفايی و استقلال ملی و بهره بری از توليدات داخلی در نظرگرفته شود.


وب سايت : WWW.WORLDCHEMTECH.COM ايميل : INFO@WORLDCHEMTECH.COM

آدرس ما

تهران، خیابان آفریقا بالاتر از چهارراه جهان کودک،نبش کوچه صانعی، پلاک 72 ( برج امیرپرویز)، طبقه 9، واحد 93